Problem z dodaniem bloga

02 Sty, 2014 13:28
Witam,

przy rejestracji oraz późniejszej konfiguracji profilu nie mogłam dodać adresu swjego bloga. Ponadto jak próbowałam wysłać maila w tej sprawie przez formularz dostępny na stronie albo podany adres mailowy, dostawałam ciągle automatyczną odpowiedź o błędnym adresacie.
09 Sty, 2014 13:31
Podaj adres bloga.
14 Sty, 2014 15:57
adres to http://wegantastic.wordpress.com/
16 Sty, 2014 08:49
Dodaj teraz.
16 Sty, 2014 11:19
działa, dziękuję bardzo!
24 Paź, 2014 12:44
Hallo. Od prawie 2 tygodni czekam na dodanie mojego nowego bloga. Do dziś widzę tylko info blog czeka na moderację. Jak długo może to potrwać? Banerek cały czas mam na blogu ale nie mogę aktywnie uczestniczyć tu… szkoda. Monika
Moni
24 Paź, 2014 22:23
Ja niestety również mam problem z dodaniem bloga. “Blog czeka na moderację”, bez żadnego odzewu. Banner na bloga wrzuciłam i chciałabym faktycznie mieć swoje miejsce na Vegespocie. Mam nadzieję, że problemy techniczne zostaną wkrótce rozwiązane. Pozdrawiam, Ola.
25 Paź, 2014 18:01
Blogi są dodawane ręcznie - każdy blog przechodzi w miarę możliwości dokładną selekcję (która wygląda mniej więcej tak że przeglądamy każdy spis produktów do przepisu)
A że serwis jest zajęciem hobbistycznym - wykonywanym po pracy zarobkowej i w czasie wolnym od zajęć domowych to czasami trzeba poczekać (zwłaszcza że na jednego bloga poświęcamy średnio pół godziny - a przechodzi jakaś 1/8 wszystkich zgłoszonych blogów - większość osób nie czyta regulaminu i uważają że wystarczy że niektóre przepisy będą bez mięsa by zgłosić się na listę - już nie mówiąc o tym że bywają i tacy którzy zgłaszają blogi nie mające nic wspólnego z kuchnią)
25 Sty, 2015 16:30
Też mam problem z dodaniem, po wpisaniu rss pojawia się błąd :C
08 Czerw, 2017 21:34
Ja również mam problem z dodaniem mojego bloga, którego prowadzę w WordPress (http://www.wegepedia.pl). Wpisuję prawidłowy adres bloga, a pojawiają się na zmianę 2 komunikaty: “Nie możemy pobrać adresu kanału RSS” i “Nie możemy połączyć się z blogiem. Sprawdź adres.” Pisałam już w tej sprawie przez formularz kontaktowy i dostałam odpowiedź, że niebawem problem będzie rozwiązany, ale nadal bloga dodać nie mogę. Nie dostałam też odpowiedzi na ostatniego maila, dlatego piszę na forum smile Moja strona jest stricte wegańska (większość to przepisy), więc pasuje tutaj jak ulał. Mam nadzieję, że Administracja coś zaradzi, bo drugiego takiego fajnego vegeagregatora nie znalazłam smile Pozdrawiam.

Załóż konto lub zaloguj się aby pisać na forum.

O serwisie

VegeSpot.pl to serwis zrzeszający wegetarian oraz wegetariańskie blogi kulinarne. Jest nas już 3848 wegetarian i 445 blogów na których znajduje się 64330 przepisów

Dowiedz się co oferujemy
Zarejestruj się

Forum

sklepy wegańskie
przez: moja_gazetka, 1 tydzień, 3 dni temu

Wege Warszawa - znajdź swoje miejsce w stolicy
przez: Piotr, 1 miesiąc, 1 tydzień temu

vegetime.pl - wyszukiwarka lokali wege
przez: Vegetime, 3 miesiące temu

Problem z dodaniem bloga
przez: WegePedia, 4 miesiące, 1 tydzień temu

mleko z nasion Konopi