loader
Poradnik zdrowie

Suplementy Swisspharma Herbal w walce z pasożytami. Efekty 2,5 miesięcznej kuracji

Pomimo rozwoju medycyny, znacznej poprawy sytuacji sanitarnej oraz higieny, problem pasożytów jest wciąż aktualny. Pasożytami nazywamy organizmy, które w antagonistycznej formie współżycia wykorzystują organizm gospodarza. Czerpią korzyść w postaci pożywienia a także często środowiska, w którym mogą przeżyć i rozmnażać się, wyrządzając jednocześnie szkodę żywicielowi. Ich szkodliwe działanie polega na uszkodzeniu tkanek lub narządów oraz odwracalnych, a czasami trwałych zmian w wątrobie, nerkach, płucach czy mózgu. Bywa też tak, że stanowią pośrednią przyczynę zagrożenia życia, szczególnie w przypadku alergii. Wywołują bowiem odczyn zapalny i silną reakcję alergiczną. W tym artykule chcielibyśmy przybliżyć sylwetki pasożytów najcześciej atakujących ludzki organizm oraz zapoznać Was ze skuteczną kuracją w walce z nimi, zaproponowaną przez markę Swisspharma Herbal. Efekty tej kuracji poznacie czytając dalsze podrozdziały.

Pasożyty ludzkie najczęściej atakujące ludzki organizm

Do najczęściej występujących i najbardziej znanych pasożytów zaliczamy: owsiki ludzkie Enterobius vermicularis, glistę ludzką (Ascaris lumbricoides), włosogłówkę ludzką (Trichuris trichiura) czy w postaci larwalnej tasiemce bąblowcowe i tasiemce wielojamiste (Echinococcus granulosus i E. Multilocularis). Są to tak zwane endopasożyty, czyli takie, które świetnie sobie radzą wewnątrz organizmu w naszych tkankach a nawet komórkach. Z danych Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że 4,5 miliarda ludzi w ostatnich 10 latach nabyło pasożyty, a 14 milionów umiera w ciągu roku z powodu skutków ich obecności w organizmie.

Glista ludzka - jaki suplement stosować?

Glista ludzka to jeden z pasożytów najcześciej atakujących ludzki organizm.

Jak dostają się do naszego organizmu? Wszystko zależy od tego z jakimi pasożytami mamy do czynienia. Czy zewnętrznymi czy wewnętrznymi. W tym drugim przypadku najczęściej do zakażenia dochodzi poprzez spożywanie niedomytych owoców i warzyw, surowego mięsa, skażonej wody, od zwierząt, w tym domowych, a przede wszystkim z braku odpowiedniej higieny.

Problem jest poważny ze względu na fakt wzrostu częstości zakażeń pasożytami, a także, a może przede wszystkim, ich odporności na stosowane leki. Z pomocą przychodzą stare, sprawdzone przez nasze babcie sposoby leczenia ziołami. Ich rola we współczesnym świecie z uwagi na dostępność leków syntetycznych, znacząco zmalała. To wielki błąd! Stosowanie ziół w walce z różnymi dolegliwościami jest przede wszystkim  pozbawione zazwyczaj ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, z którymi mamy do czynienia w niektórych przypadkach stosowania leków syntetycznych. Są krótko mówiąc zdrowsze dla naszego organizmu a przy tym równie skuteczne.

Swisspharma Herbal - suplementy na pasożyty

Program Swisspharma Herbal to zestaw suplementów diety przeznaczony do stosowania doustnego, na wiele dolegliwości zdrowotnych, których przyczynę upatruję się w obecności w naszym organizmie pasożytów, wirusów, grzybów, bakterii, złogów i toksyn. Fot. swisspharma-herbal.com

Suplementy Swisspharma Herbal na pasożyty - skład i działanie

Firma Swisspharma Herbal opracowała program oczyszczania i detoksykacji oparty o czyste ekstrakty z popularnych ziół. Znajdziemy tam ekstrakt z zielonej naowocni orzecha włoskiego, którego aktywnym składnikiem leczniczym jest juglon, posiadający właściwości przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze i przeciwwirusowe. Jest jednym z najsilniejszych związków antyseptycznych w przyrodzie, w związku z tym stosowany w walce z pasożytami układu pokarmowego, jak np. owsiki czy glisty. Ekstrakt z rozmarynu, lawendy, tymianku, melisy lekarskiej, mięty pieprzowej, pokrzywy oraz kwiatu czarnego bzu czyli Antiquus, mieszanka o działaniu wspierającym pracę przewodu pokarmowego, antyoksydacyjnym a także oczyszczającym. W zestawie znajdziemy ekstrakt z piołunu, który wykazuje działanie bakteriobójcze, przeciwzapalne, przeciwskurczowe i żółciopędne. Ekstrakt z goździków korzennych o silnym działaniu antywirusowym, antybakteryjnym oraz antyoksydacyjnym, a także ekstrakt z kwiatu wrotycza o działaniu bakteriobójczym, przeciwpasożytniczym i oczyszczającym z toksyn.

Program oczyszczania i detoksykacji Swisspharma Herbal - zastosowanie i efekty 

Siła programu oczyszczania i detoksykacji Swisspharma Herbal bierze się z synergii wszystkich proponowanych składników zestawu. Pasożyty mogą latami żyć naszym kosztem. Objawy chorobowe mogą być nieswoiste od przewlekłego bólu głowy, kataru, sińców i woków pod oczami po poważne problemy przewodu pokarmowego i zaburzenia pracy jelit. Szkodliwe działanie pasożytów może pojawić się sytuacji osłabienia organizmu czy chorób immunologicznych. Ponieważ w naszym organizmie może być nawet 300 gatunków pasożytniczych patogenów, cykliczne kuracje uwalniające nas od przykrych skutków, powinny być działaniem profilaktycznym a wręcz naturalnym! 

Efektem stosowania suplementów Swisspharma Herbal jest detoksykacja oraz oczyszczenie organizmu ze szkodliwych pasożytów i bakterii chorobotwórczych, usunięcie grzybów, usunięcie złogów i toksyn czy przyśpieszenie metabolizmu. 

Pełny program oczyszczania i detoksykacji obejmuje 3 kuracje, a 1 kuracja trwa 17 dni. Dla osiągnięcia pełnego efektu należy kurację powtórzyć w 3 cyklach trwających po 17 dni, w odstępach po 2,5 miesiąca. Zalecamy aby w ramach profilaktyki co 6 miesięcy, powtórzyć 1 cykl 17-dniowy w celu utrzymaniu efektu i zachowaniu prawidłowej pracy jelit.

Więcej informacji o suplementach Swisspharma Herbal znajdziesz na stronie: swisspharma-herbal.com

Komentarze (5)

Adrianna (Adrianna) | 20 grudnia 2019 15:37

Przyznam, że nie oczyszczałam jeszcze organizmu, ale zainteresuję się taką metodą

brak Odpowiedz

smutny_grzegorz (Greg_smeg) | 13 grudnia 2019 15:58

@Monika Czy wg. Ciebie ten preparat działa na drożdżaki? Moja Teściowa ma z tym straszny problem - przy okazji cukrzycy - po każdym antybiotyku choruje jeszcze bardziej. Lekarz zlecił jej zbadanie kału na obecność pasożytów: zobaczymy co wyjdzie ale boje się, że znowu zapiszą jej antybiotyk i będzie dramat ... daj znać jak tam po kuracji jeżeli możesz, najlepiej w tym wątku. Z góry dzięki

Odpowiedz

Daniel Wójcik | 13 grudnia 2019 11:54

Z reguły jestem sceptycznie nastawiony do akcji oczyszczania organizmu itp. Do kuracji ze SwissPharmy namówiła mnie żona. Jestem alergikiem. Już w połowie pierwszego 17 dniowego cyklu zmniejszyły się zmiany skórne na rekach spowodowane spożywaniem alergenów. Jednak jest na rynku cos, co nie jest bublem i działa.

Odpowiedz

Dagmara | 11 listopada 2019 11:50

Jestem w trakcie 2giej kuracji (7 dzień) i przyznam, że odczuwam znaczącą poprawę. Moja cera stała się w końcu promienna, zniknęły przebarwienia a ja odzyskałam siłę do działania. Polecam

Odpowiedz

Monika | 8 sierpnia 2019 12:49

Przyznam, że cena suplementu trochę mnie przeraziła, do tego wiedziałam, że kuracja jest dostępna dopiero od niedawna ale zaryzykowałam. Po 2,5 miesięcznej kuracji mogę szczerze polecić ten suplement. Widzę efekty, czuję sie znacznie lepiej, przestałam chudnąć i waga sie ustabilizowała.

Odpowiedz
Zostaw komentarz